На даний момент будівельний бізнес знаходиться на підйомі і прогнози на майбутнє досить сприятливі, в цій статті ми розглянемо, як відкрити будівельну фірму. Термін окупності вкладених коштів скоротився до величини в один рік. Рентабельність будівельної фірми досягає 100 %.
Як розпочати організацію будівельної фірми
Даний вид діяльності орієнтований на досвідчених людей в даній сфері бізнесу. Що б відкрити будівельну фірму треба хоча б бути кваліфікованим будівельним робочим, до того ж необхідно знання ПК.
Будівельні фірми поділяються на класифікації:
- Архітектурно - дизайнерські. Це будівельна еліта. Крім кваліфікації та досвіду необхідно володіти талантом. В основному хороший архітектор повинен мати вчений ступінь. Новачкам дана сфера діяльності не під силу.
- Генеральні підрядники. Це фахівці, які знають всі тонкощі будівельної фірми і здатні виконувати різні будівельні роботи. Для новачків цей вид діяльності неможливий. Крім великих вкладень необхідно мати кваліфікований робочий персонал.
- Субпідрядники - фахівці. Спеціалізуються за певними будівельним роботам. У даній сфері діяльності для новачків мається великі можливості. Необхідно зібрати розумну бригаду, яка налічуватиме 5 фахівців: маляр - штукатур, муляр, електрик, плиточник, сантехнік.
- Субпідрядники - постачальники. Якщо дані люди добре орієнтуються в будівельному бізнесі в цьому випадку можна заробити не поганий дохід. Тому якщо ви ставите питанням "як організувати будівельну фірму? ". Краще починати з субпідрядників - фахівців.
Підготовка до відкриття будівельної фірми
Для того щоб відкрити будівельну фірму крім освіти і навичок необхідно мати позитивний настрій і конструктивне світогляд. Будівництво - це справа великої відповідальності . Від якості будівництва безпосередньо залежить життя людей, які там будуть жити чи працювати. Перший етап, який необхідно зробити, це сформувати бригаду.
Будівельна бригада повинна включати в себе кваліфікованих фахівців, набагато краще, якщо такі люди будуть мати професійну освіту.
Другий етап в організації будівельної фірми полягає в правильній взаємозв'язку з колегами.
Всі будівельники повинні взаємодіяти між собою в будівельній сфері, для взаємоузгодження в архітектурній сфері, прив'язці до генпланів, підключення до комунікацій та узгодження проектів. Тому свою бригаду необхідно заздалегідь сповістити про майбутні плани, і які роботи плануються виконати. При виконанні робі необхідно звернути увагу на оценка фундамента, яка вплине на подальшу долю об'єкту.
Третій етап в організації будівельної фірми знаходження інвесторів.
Буде краще, якщо ви свої плани обговоріть з одним з місцевих підрядників. Напевно вам запропонують зайняти посаду виконроба або бригадира з хорошою заробітною платою. Якщо ж ви наполягаєте на самостійній діяльності, але пропонуєте певну частку за надану вам матеріальну допомогу. Напевно ви отримаєте ствердну відповідь.
Починаємо будівельну фірму
1. Реєстрація проходить в податковій інспекції. Зареєструватися можна як індивідуальний підприємець (ЧП), так вийде дешевше і простіше, проте будівельні роботи для державних установ або юридичних осіб ви виконувати не зможете. Внаслідок цього краще зареєструватися як ТОВ. Так само необхідно організувати сайт будівельної фірми, без нього в СРО вас не приймуть.
2. Вступаємо в саморегулюючу організацію (СРО). Для це го потрібно надати 3 пакети документів:
- Виписка з ЕГРЮЛ, завірену нотаріусом копію свідоцтва, в якому вказується реєстрація вашого підприємства і те, що воно знаходиться на податковому обліку. Витяг з рішення, яке свідчить про призначення вас як керівника.
- Керівний склад надає копії дипломів.
- Копії всіх трудових книжок, свідоцтво про наявність підвищеної кваліфікації, трудові договори. Для висотників - монтажників надається посвідчення, яке дозволяє допуск до будівельних робіт.
Електрики так само надають посвідчення та довідку про проходження медкомісії . У СРО надаються візитки, на яких вказуються контактні телефони та адреси керівників. Перший внесок у СРО варіюється від 10 тисяч до 25 тисяч рублів, так само поповнюється компенсаційний фонд приблизно на 300 тисяч рублів і 10 тисяч рублів плата за нотаріальні послуги. Разом відкриття будівельної фірми налічує 360 тисяч рублів.
Невеликий бізнес - план будівельної фірми
Початкові витрати:
- Назва будівельної фірми (можна придумати самостійно)
- Оренда і закупівля спецтехніки, проектно-конструкторські роботи, геодезичні та геологічні вишукування.
- Витрати на спецодяг та інструмент
- Оренда офісу
- Представницькі і відрядні витрати
- Рекламна компанія, внески в СРО, просування сайту.
Будівельний бізнес складний і дорогий на старті, проте він може забезпечити високу рентабельність, а так само довгі перспективи. Якщо ви, бажаєте знати "як відкрити будівельну фірму", ознайомтеся з нашою статтею, у ній ви знайдете ефективні поради за допомогою, яких зможете відкрити свою фірму і забезпечити своє майбутнє, так як цей бізнес один з найбільш гідних.
Інформація надана за матеріалами сайту www.bbcont.ru Фото з сайту www.gejzer.ru
Hmm it looks like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blo
Hmm it looks like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blo
06:24
Hi! Quick question that's completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when browsing from my apple iphone. I'm trying to find a theme or plug
Hi! Quick question that's completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when browsing from my apple iphone. I'm trying to find a theme or plug
23:48
Зараз кав'ярні набувають великої популярності, тому відкрити власну кав'ярню дуже вигідно, кого цікавить дане питання ось тут також є цікава інформація http://biznesua.com.ua/yak-vidkriti-kav-
Зараз кав'ярні набувають великої популярності, тому відкрити власну кав'ярню дуже вигідно, кого цікавить дане питання ось тут також є цікава інформація http://biznesua.com.ua/yak-vidkriti-kav-