Не дивлячись на величезний вибір нової сантехніки, реставрація ванн як прибуткова справа продовжує цікавити підприємців. Адже за значно меншу суму, ніж покупка нової ванни, відновлення ванн надає власникам свіжу на вигляд сантехніку. При це реставрація ванн як бізнес не вимагає великих витрат на старті. Необхідно лише мати певні знання і потрібні інструменти. А от про те, як же організувати це прибуткова справа, маючи все необхідне, поговоримо далі.
Технологія
Реставрація ванн може проводитися декількома методами:
1. Наливной. Відновлення ванн відбувається за рахунок затоки їх поверхні стакрілом - спеціальним засобом, в основі якого лежить акрил. Накладається він товщиною до 6 мм, забезпечуючи ударостійкість, надійність і стійкість до чистячих засобів. Але перед його нанесенням ванна зачищається спеціальним диском, насадженим на дриль, обезжиривается і висушується. Всього робота займає до 4 годин. Сама ванна висихає протягом двох днів.
2. Емалювання. Це найвідоміший і популярний спосіб реставрації ванн. Підготовчий етап у цьому випадку ідентичний. Сам процес реставрації полягає в тому, що на поверхню наноситься емаль за допомогою кисті або пульверизатора. Причому найкраще наносити з пульверизатора, щоб не залишалися сліди, як від кисті. У цьому випадку шар емалі, колір якої можна підібрати індивідуально, наноситься товщиною до 5 мм. Однак відновлення ванн таким способом має менший термін експлуатації. На роботу йде близько 3 годин, а сохне ванна до 4 днів.
3. Акриловий вкладиш. Реставрація ванн в цьому випадку можлива лише якщо сантехніка має стандартні розміри. Спочатку навколо ванни оббивається кахель, потім слив у ванній обробляється герметиком, а сама ванна зсередини - монтажною піною. Далі всередину встановлюється акриловий вкладиш, який може бути будь-якого зручного кольору. Всі роботи виконуються за 3 години, а в ванну можна наливати воду вже через добу. Це найдорожчий метод, до того ж вимагає подальшого ремонту.
Вибір залишається, звичайно, за клієнтом, але вам необхідно його вичерпно проконсультувати. Тільки в такому випадку можна уникнути гарантійного ремонту і перетворити вашу діяльність в дійсно прибуткова справа.
Для роботи вам необхідно закупити:
• респіратор;
• кисть;
• пульверизатор;
• дриль з насадкою-диском;
• гермтік;
• монтажну піну;
• стакріл;
• різні види емалі;
• засіб для знежирення.
Знову ж, щоб це виявилося прибуткова справа, не можна економити на матеріалах, так як це явно позначиться на якості робіт. Закуповувати найкраще фінські, англійські чи німецькі матеріали.
Розрахунок доходу і витрати
Видаткова частина залежить від того, яких виробників ви віддасте перевагу при закупівлі витратних матеріалів та інструменту. В середньому матеріали потягнуть на 15 тисяч рублів, інструменти - на 10 тис., Реєстрація ІП - на 800, реклама - на 7 тис. Всього треба приготувати близько 33 тис.
Що стосується доходів, то найприбутковішим методом є третій, акриловий метод. Але за ціною він наближається до вартості нової сантехніки. Тому в основному йдуть замовлення на емалювання. В середньому можна розраховувати на 20 замовлень на місяць, тобто на прибуток в 30 тис. Руб. Тобто цілком можна стверджувати, що реставрація ванн як прибуткова справа вельми цікавий бізнес.
 
|